Napsali jste:  

Nový příspěvek

Jméno


Text:Autor: topinka.jan@gmail.com
Vloženo: 3.6.2012 09:09

chtěl bych si jenom vzpomenout na Foresta

Autor: Jaryn
Vloženo: 27.11.2009 16:03

tak a zas si mužem zahrat šipky, třeste se, Jaryn

Autor: miro
Vloženo: 15.2.2009 17:30

nevolalo sa to niekedy na rúžku koncom 80-tych rokov?

Autor: Boss Gas
Vloženo: 28.7.2007 19:11

Čest pane Maršoun. Já tam byl, ale buď jsem byl pod stolem a nebo jsme se prostě nepotkali. Protože do restaurace U Káňů chodí většinou hodně lidí, a tak se může stát že se minem. HOJ.

Autor: Maršoun
Vloženo: 6.7.2007 10:49

Přečetl jsem si tvůj vzkaz pane Gas a uháněl jsem ke káni a vy nikde.Tak tu na vás čekám.Jinak s vámi pane Gas souhlasím jelikož tuto restauraci navštěvuji už pár let a vzkutku se tu neopíjí špatně.

Autor: BOSS GAS
Vloženo: 15.6.2007 06:26

Dobrý den. Jmenuji se Patrik Gas. Chtěl jsem jenom zdělit, že během svého krátkého 30ti letého života, jsem navšívil bezpočet restaurací, hospod, putik a jiných pivnic a mohu konstatovat, že v restauraci u Káňů se mi nejlépe chlastá!! Proto vyzývám všechny milovníky pěnivého moku, aby nemeškaly a do Káňě uháněly. S pozdravem nejvěrnější z věrných. PS: Už to tam čepuj!

Autor: Lenka Havlasková
Vloženo: 27.5.2007 08:49

Dobrý den, jmenuji se Lenka Havlásková, momentálně studuji v zahraničí, nedávno jsem byla navštívit svoji rodinu a při té příležitosti jsme během mé návštěvy navštěvovali místní restaurace v Ostravě Radvanicích, jako je pension Magda, restaurace u Břenků, restaurace Slezský Dvůr apod. Nejvíce jsme byli spokojeni v restauraci U Kánů, kde jsme ochutnali šest druhů vynikajícího čepovaného piva s širokým sortimentem nabízených nápojů. Při návštěvě restaurací jak u nás, tak i v zahraničí kladu důraz na rychlost, kvalitu obsluhy a hlavně na slušné vystupování, což z hlediska mé čtrnáctidenní návštěvy umístuji Restauraci U Kánů na první místo z místních navštívených restaurací. Tímto bych chtěla poděkovat majiteli Thomasovi Schirmerovi a celému personálu za příjemně strávený čtrnáctidenní pobyt, S pozdravem Lenka Havlásková


© 2019 RESTAURACE U KÁŇŮ, OSTRAVA - RADVANICE
  Vytvořil   BIKOCOM Team

ADMINISTRACE